Wskazówka
Portal zobacz-swiat.pl udostępnia kanały RSS z waszymi relacjami z podróży. Szczegóły.
Logowanie
Login:
Hasło:
Załóż konto
Zapomniałeś hasła?

Przewodnik

Witamy na stronach portalu www.zobacz-swiat.pl zrzeszającego wszystkich dla których podróże to hobby i pasja. Portal udostępnia opisy wypraw i miejsc dodawane przez samych użytkowników. Główną ideą podczas tworzenia serwisu było stworzenie miejsca dla podróżników w którym oni sami mają wpływ na kształt rozwoju i zawartość.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem:

1. Menu użytkownika
2. Dodawanie wyprawy
3. Dodawanie miejsca

Jeżeli masz pytania na temat działania portalu, a nie zostały one wyjaśnione w powyższych materiałach, zapraszamy do zadawania pytań na Forum lub bezpośrednio poprzez formularz w dziale Kontakt

Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Czym się różni wyprawa od miejsca?
Wyprawa opisuje np. całą wycieczkę do Tunezji. A miejsca opisują poszczególne punkty wycieczki, np. Sousse, El Jem. Każde z miejsc może być przypisane do wyprawy. W ten sposób tworzone są zbiory miejsc przypisane do wyprawy, co stanowi jeden zwarty opis wycieczki. Dodatkową różnicą jest to, że tylko do miejsc można dodawać fotografie.

Czy każdy może dodawać opisy?
Tak. Zarówno podróżnicy zalogowani, jak również podróżnicy bez konta. Dodawanie opisów bez założenia konta pociąga za sobą pewne ograniczenia w postaci braku możliwości późniejszej edycji opisu oraz limitu zdjęć do wgrania. Zalogowani użytkownicy nie są poddani tym ograniczeniom a dodatkowo mogą dodawać wyprawy oraz dysponują swoim stałym loginem który jest widoczny dla społeczności naszego portalu.

Czy każdy może dodawać wpisy na forum?
Tak. Nawet osoby, które nie są zalogowane.