Wskazówka
Portal zobacz-swiat.pl udostępnia kanały RSS z waszymi relacjami z podróży. Szczegóły.
Logowanie
Login:
Hasło:
Załóż konto
Zapomniałeś hasła?
WYPRAWA - "Narty na Podhalu"
Ilość odsłon: 114
Dodany przez Arek 2011-01-22 15:50:31
Data wyprawy:2011-01-06

W tym roku na pierwsze narty wybraliśmy się długi weekend styczniowy korzystając z nowego święta Trzech Króli. Jako miejsce docelowe wybraliśmy Bukowinę Tarzańską jako miejsce noclegu. Ze względu na dość krótkie stoki w Bukowinie nie korzystaliśmy z nich, ale szusowaliśmy w Małym Cichym, Czarnej Górze oraz Kluszkowcach.
Szczegółowe opisy tych miejscowości w załączonych artykułach. Miłej lektury :)

(0 głosów , średnia 0)
Zagłosuj:
Dodaj komentarz Poleć znajomemu
Państwo:Polska
Kontynent:Europa
Kategoria:Miejsce na narty

Do tej niedużej podhalańskiej, typowo góralskiej wioski jeżdziłem od zawsze. To tutaj pierwszy raz spróbowałem kwaśnicy, herbaty z prundem oraz po raz pierwszy udało mi się skręcić na nartach (z własnej woli :) ).
Tak jak napisałem Bukowina jest typową góralsk...

więcej
Państwo:Polska
Kontynent:Europa
Kategoria:Miejsce na narty

Małe Ciche jest jedną z najmiejszych miejscowości Podhala. Jadąc do niej z głównej trasy Poronin - Bukowina Tatrzańska ma się wrażenie, że zaraz wjedzie się się na stoki Tatr, ale po kilku kilometrach drogi przez las docieramy do czarującego miejsca które robi wrażenie że jest w...

więcej
Państwo:Polska
Kontynent:Europa
Kategoria:Miejsce na narty

Kluszkowce leżą nad Jeziorem Czorsztyńskim. Jest to stok położony trochę z boku głównych tras, ale jest to doskonałe miejsce na szusowanie. Zawsze gdy jestem w tej okolicy staram się tam pojeździć.
Obiekt ten składa się z kilku tras od łagodnych po naprawdę strome. Do...

więcej
Państwo:Słowacja
Kontynent:Europa
Kategoria:Miejsce na narty

Do Bachledovej Doliny trafiliśmy przypadkiem. Naszym głównym założeniem wyjazdu było hasło "Codziennie inny ośrodek", czyli narty każdego dnia w innym miejscu. Dodatkowo założyliśmy sobie że przynajmniej jeden dzień pojeździmy po Słowackiej stronie Tatr. Na początku...

więcej