Wskazówka
Aby dodać nową wyprawę zaloguj się, a następnie z menu "Twoje wyprawy" wybierz "Nowa wyprawa". Z wyprawami możesz powiązać swoje miejsca.
Logowanie
Login:
Hasło:
Załóż konto
Zapomniałeś hasła?
Pokaż pracownikom Amerykę!
2015-07-31

Podróż do ciekawych zakątków świata zorganizowana dla pracowników firmy, może przynieść niesamowite korzyści dla przedsiębiorstwa. Nie tylko chodzi o podróżowanie i zwiedzanie, chociaż i wspólne zajęcia polegające na poznawaniu ciekawych miejsc potrafią scalić zespół, ale też o zajęcia survivalowe, żeglowanie, nurkowanie, jazda na quadach czy wspólny rejs są znakomitym sposobem na integrację pracowników.

Od USA po Argentynę

Pracownicy firm wyspecjalizowanych w organizowaniu wycieczek zagranicznych w ramach integracji dla firm, oferują przeróżne atrakcje w krajach na wszystkich kontynentach. Bardzo dużum powodzeniem cieszą się wyjazdy do Ameryki Półncnej, zwłaszcza ze względu na atrakcyjne ceny, różne możliwości spędzania wspólnego czasu, fantastyczną, bardzo zróżnicowaną przyrodę, jak i wielkie, nowoczesne miasta. Oprócz USA można także zwiedzić kraje Kubę czy Kostarykę, albo pojechać jeszcze dalej, do Ameryki Południowej. Zarówno część środkowa jak i południowa sprawdza się jako miejsce wyjazdów motywacyjnych z atrakcjami typu surfing, rafting, jak i innymi sportami wodnymi. Takie kraje jak Peru i Boliwia są wciaż niezwykle egzotyczne, z kolei Karaiby to przepiękne plaże, idealne do relaksu, a w hotelach można organizować szkolenia i spotkania biznesowe. I chociaż podróż przez ocean, nawet samolotem, trwa kilka godzin, to warto zabrać swoich pracowników właśnie tam. 

Bliżej, ale równie ciekawie

Gdy jednak zdecydujemy się na podróż po Europie, firma http://fun-travel.pl/page/oferta_dla_firm również przygotuje wyjątkowe atrakcje. W krajach Europy można zorganizować zarówno spotkanie integracyjne na plaży w Hiszpanii, jak i spacerować po szkockich wrzosowiskach, czy pokonywać Norwegię na skuterach śnieżnych. Rafting po belgijskiej rzece? Wyprawa rowerowa po Danii? Pizza z prawdziwej włoskiej knajpki na Sycylii? Każdy pracownik będzie usatysfakcjonowany zaproszeniem na taki "służbowy" wyjazd.