Wskazówka
Aby dodać nową wyprawę zaloguj się, a następnie z menu "Twoje wyprawy" wybierz "Nowa wyprawa". Z wyprawami możesz powiązać swoje miejsca.
Logowanie
Login:
Hasło:
Załóż konto
Zapomniałeś hasła?
Rodzinna atmosfera to podstawa udanego urlopu
2015-05-08
Każdy z nas marzy o wymarzonym wypoczynku w rodzinnym gronie. Po całym roku ciężkiej pracy jest to miła forma spędzenia wolnego czasu z najbliższymi.

W tym celu wato wybrać odpowiednie miejsce na tego typu wyjazd. Jeżeli nasze wymarzone wakacje mamy spędzić w górskim klimacie, warto odwiedzić sielanka.ustron.pl. Jest to miejsce, które cechuje niezapomniany klimat, nie tylko ze względu na górskie widoki. 

Sam budynek jest wart uwagi, gdyż został wybudowany w XIX wieku. Dzięki pieczołowitym staraniom obecnych właścicieli, obiekt odzyskał swój blask i splendor. Dbałość o każdy szczegół zachwyci na pewno nawet najbardziej wymagających gości. Samo położenie hotelu jest niezwykle korzystne, gdyż znajduje się tuż u podnóża Czantorii. Bardzo często nazywany jest "Bramą Beskidów". Dzięki bardzo dobrej lokalizacji, jest to rewelacyjne miejsce na spędzanie wolnego czasu. 

Wystrój budynku zapiera dech w piersiach. Belki w suficie i fakt, że budynek ten został przekształcony z karczmy na hotel i restaurację, kusi, aby zobaczyć to na własne oczy. Każdy z pokoi jest wyposażony w łazienkę i telewizje satelitarną, barek oraz bardzo wygodne meble. Noclegi w zabytkowych budynkach stanowią wspaniałą formę wypoczynku. 

Pokoje hotelowe są nie tylko wygodne, ale również bardzo komfortowe i przytulne. Noclegi są zapewniane w bardzo wysokim standardzie, jednocześnie z kameralną i domowa atmosferą. Jest to więc idealne miejsce, aby spędzić czas z rodziną, w spokoju i otoczeniu pięknem natury. 

Oczywiście znajduje się tutaj również restauracja, gdzie można się rozkoszować smakami, zarówno tradycyjnej kuchni polskiej, jak także europejskiej. Sala główna restauracji jest utrzymana w stylu szlacheckiego dworu, więc można chociaż na chwile przenieść się w czasie. Głównym elementem wystroju jest masywny i duży bar, z wnęką, która prezentuje szeroki wybór win, jak również piec chlebowy. Nas całym pomieszczeniem góruje oczywiście przepiękny, stary, drewniany strop.

Z racji tego, że sale są dwie, druga jest nazywana "Kominkową". W porównaniu z główną salą, ma nieco jaśniejszy wystrój. Składa się ona z dwóch części. W jednej z nich znajduje się oryginalny i coraz rzadziej spotykany w innych miejscach, piec kaflowy. Oczywiście nazwa sali nie jest przypadkowa. Znajduje się w niej bowiem również stary kominek, który nadaje jej dodatkowego uroku. 

Jakie potrawy zatem można zjeść? Oczywiście największa popularnością cieszy się staropolski żur, jak też kwaśnica. Oczywiście można skosztować również wiele dań z dziczyzny, których smak zapamiętamy naprawdę na bardzo długo. Wszystkie potrawy są oczywiście przygotowywane z niesamowitą starannością i pieczołowitością, wyłącznie ze świeżych produktów od sprawdzonych dostawców. Stołując się więc w tym miejscu, możemy zjeść zdrowo i smacznie, jak u mamy. 

Dzięki lokalizacji, każdy członek rodziny znajdzie tam również coś dla siebie. Nie tylko spacery i wspinaczki, ale również kolejka linowa na Czantorię stanowi jedną z głównych atrakcji. Warto więc odwiedzić Hotel i Restaurację Sielanka i cieszyć się wszystkimi, ekskluzywnymi wygodami, w niezapomnianym górskim klimacie.