Wskazówka
Portal zobacz-swiat.pl udostępnia kanały RSS z waszymi relacjami z podróży. Szczegóły.
Logowanie
Login:
Hasło:
Załóż konto
Zapomniałeś hasła?
Lato 2015. Bliżej niż myślisz.
2014-11-07
Chociaż przed nami jeszcze mało lubiany okres zimowy i wiosenny, czasu do wakacji nie zostało wcale tak dużo. Święta, sprawy zawodowe, delegacje i w zasadzie możemy zacząć planować nasz letni wypoczynek 2015. A skoro wakacje, to tylko z najlepszym biurem podróży. Itaka już przygotowała oferty na nadchodzące lato. Warto się z nimi zapoznać i zarezerwować swoje wakacje już dziś.

Większość z nas planuje terminy urlopów z wyprzedzeniem, wielokrotnie już pod koniec bieżącego lub zaraz na początku następnego roku. Wymaga tego od nas dostosowanie się do warunków w zakładzie pracy, urlopów swoich kolegów z firmy, a także urlopów swoich współmałżonków i drugich połówek.

Rezerwacja letniego wypoczynku już teraz daje nam możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnych ofert, ponieważ ceny nie są wysokie, a miejsce, które można odwiedzić należą do bardzo popularnych i lubianych destynacji. Dodatkowo, korzystając z oferty biura podróży Itaka dostajemy gwarancję najniższej ceny, gwarancję jej niezmienności oraz gwarancję bezkosztowej zmiany rezerwacji. Jest to bardzo duży atut, bo z jednej strony warto skorzystać z najlepszych ofert właśnie teraz, kiedy są publikowane, z drugiej jednak, trudno jest przewidzieć dokładnie co wydarzy się za 6 czy 8 miesięcy. Dlatego właśnie gwarancja zmiany oferty jest dodatkowym plusem. W przypadku konieczności dokonania zmian wiemy, że jest to możliwe i nie odbije się to na zasobności naszego portfela.

Zobaczmy zatem, gdzie możemy wypocząć latem 2015. Kilka ofert jest już gotowych!

Zawsze dobra i sprawdzona Grecja. Hotel Pantokrator na wyspie Korfu proponuje romantyczne wakacje w przepięknie i malowniczo położonym hotelu, który oferuje dużo więcej niż tylko pokój. Sport i rekreacja, internet, rozrywki dla dzieci, wyśmienite jedzenie są tylko niektórymi z powodów dla których aż 91% klientów wystawiło temu miejscu najwyższe oceny! A w końcu opinie i komentarze są tym co nas często motywuje do podjęcie tej czy innej decyzji, nieprawdaż?

Włochy na każdą kieszeń. Atrakcyjna cenowo oferta nieco inna od wszystkich. Tym razem możemy zobaczyć przepiękny i jedyny w swoim rodzaju region włoskich jezior na pograniczu ze Szwajcarią. Jest to dziesięciodniowa wycieczka dla wszystkich tych, którzy lubią być aktywni i eksplorować nowe obszary. Malownicza trasa wokół wszystkich jezior region z pewnością na długo pozostanie w pamięci i dostarczy wielu cudownych przeżyć. Tym bardziej, ze liczy aż 1800 km, zatem dostarczy wielu wrażeń nawet najbardziej wymagającym wędrowcom. Oczywiście nie cały dystans jest do pokonania pieszo. Organizator zadbał o wygodny i szybki transport, tak aby jak najwięcej czasu można było spędzić w otoczeniu majestatycznej przyrody.

A może Turcja..., która od dawna należy do najpopularniejszych miejsc na wakacyjny wypoczynek. Turecka riwiera to piękne zakątki, błękitne i czyste morza, urokliwe porty i wspaniałe okoliczności przyrody, gdzie relaks idzie w parze z dobrą zabawą i tradycją odrębnego kręgu kulturowego. Dodatkowo Turcja to wspaniałe miejsce na rodzinne wakacje, gdzie ani dorośli ani dzieci nie zaznają nudy. Hotele są gotowe na zorganizowane grupy rodzinne, zapewniają atrakcje dorosłym, a najmłodsi mogą liczyć na inicjatywę animatorów czasu wolego, którzy zadbają o to aby wspomnienia o wakacjach w Turcji były zawsze żywe. Wypoczynek w Turcji to koszt od 1700 do 2200 PLN za osobę w zależności od lokalizacji i oferty hotelu oraz ceny przelotu. Oczywiście większość hoteli przewiduje zniżkę 50% dla dzieci. Cóż by to była za rodzinna propozycja bez oferty specjalnej dla najmłodszych! Zapoznaj się ze szczegółowymi ofertami tureckich hoteli i zarezerwuj swoje wakacje już dziś! Z pewnością nie pożałujesz tej decyzji, a wakacje w Turcji będą z pewnością wyjątkowe!

Lato 2015 nadchodzi wielkimi krokami, zatem nie zwlekaj z rezerwacją. Takie oferty mogą się już nie powtórzyć! Więcej informacji znajdziesz na stronach biura podróży Itaka. Zapraszamy do kontaktu!