Wskazówka
Każde miejsce, wyprawę i zdjęcie możesz oceniać (klikając w gwiazdki) oraz komentować.
Logowanie
Login:
Hasło:
Załóż konto
Zapomniałeś hasła?
Gdzie najlepiej spędzać wakacje z dziećmi?
2013-10-22
Młode małżeństwa coraz częściej decydują się na wakacyjne wyjazdy. O ile jeszcze kilkanaście lat temu wyjazd na urlop z dziećmi przeważnie wiązał się co najwyżej z wizytą u rodziców, to obecnie zdecydowanie popularniejsze są wyjazdy umożliwiające rodzicom odpoczęciem, a jednocześnie zapewniające aktywny wypoczynek dzieci.

Wśród miejsc do których warto wyjechać, możemy wymienić na przykład:
1. Zagraniczne kurorty - zazwyczaj hotele w takich państwach jak Egipt czy Tunezja oferują swoim klientom możliwość opieki nad dziećmi, często nawet całodniowej. W tym czasie maluchy są w stanie poznawać nowe zabawy i gry, czasem nawet języki, a opiekuni pochodzą z Polski. W wielu miejscach takie animacje można wykupić bardzo niskim kosztem, dzięki czemu nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów jakie wiążą się z wyjazdami wakacyjnymi, jak koszt wizy czy ubezpieczenie na życie - sprawdź tutaj. Warto zapoznać się z ofertą Signal Iduna

2. Agrowczasy w Polsce. To rozwiązanie umożliwia nam odpoczynek na wsi, w niezwykle przyjemnej atmosferze. W czasie kiedy rodzice wypoczywają, dzieci są w stanie swobodnie bawić się samodzielnie w okolicy budynków gospodarstwa agroturystycznego - bez obaw, że stanie się coś niedobrego. Z reguły akie miejsca są bardzo spokojne, położone z dala od dróg więc stanowią nie lada gratkę pozwalającą na odetchnięcie od szarej codzienności w betonowych miastach.

3. Wyjazd z innymi rodzinami - decyzja o wspólnym wyjeździe razem ze znajomymi którzy posiadają dzieci w tym samym wieku co nasze może również okazać się strzałem w dziesiątkę. W takich sytuacjach możliwe jest podzielenie się opieką nad maluchami, dzięki czemu rodzice zyskują nieco czasu dla siebie. Takie wyjazdy są również sporo tańsze - nie musimy wydawać olbrzymich pieniędzy na opiekunkę, a jednocześnie możemy się świetnie bawić. Możemy również o wiele swobodniej wybierać miejsca docelowe - niezależnie od tego czy interesują nas pobyty w kilkugwiazdkowych hotelach w górach, czy też wybierzemy o wiele tańsze wakacje pod namiotem nad morzem. W każdym przypadku zabawa będzie wspaniała.