Wskazówka
Klikając w pokaz fotografii w szczegółach miejsca lub wyprawy przejdziesz do galerii zdjęć.
Logowanie
Login:
Hasło:
Załóż konto
Zapomniałeś hasła?
MIEJSCE - "Licheń"
Miejsce należy do wyprawy ""
Ilość odsłon: 64
Dodany przez pioge7 2010-03-27 18:07:35
Państwo:Polska
Kontynent:Europa
Kategoria:Zabytki

Zachęcony przez wiele ludzi i z wielu opowiadań w końcu postanowiłem wybrać się do Lichenia. Od razu kiedy zobaczyłem Bazylikę się tam znajdująca nie mogłem uwierzyć że taka piękna budowla mogła powstać w Polsce. To było niesamowite ujrzeć coś takiego. Podążając dalej zwiedzałem piękne obrazy, rzeźby i zabytki. Widoki z Bazyliki były naprawdę piękne. Każdy drobny element tej Bazyliki był dokładnie przemyślany i wbudowany.  Podążając po Licheniu można było spotkać mnóstwo pielgrzymów, którzy doradzali co zwiedzić i co powinno się koniecznie zobaczyć. Na mszach można było poczuć wspaniałą atmosferę tego miejsca! To było piękne przeżycie, polecam każdemu wyjazd bo na pewno nie pożałujecie!

(3 głosy , średnia 3)
Zagłosuj:
Dodaj komentarz Poleć znajomemu
 1. Dodany przez Anonim dnia 2013-01-06 23:08:14
  Pozdrawiam. Właśnie założyłam sklep internetowy z rękodziełem moejgo autorstwa i biżuterią przeze mnie zrobioną. Wiec szukam możliwości promocji i pozycjonowania w internecie. Dzięki za ten artykuł bo bardzo mi pomf3gł.
   
 2. Dodany przez Anonim dnia 2011-07-13 19:40:39
  A ja wybrałam się w ubiegłym miesiącu i powiem, że b. podobała mi się ta budowla na zewnątrz, ale załamało mnie złote wnętrze. Uważam je za straszne i powiem szczerze, że zdziwiły mnie Wasze zachwyty, bo ja nie mogłam się nadziwić jak wnętrze może się różnić od tego co pokazuje nam zewnętrzna część. Nie przypominam sobie w tej chwili, abym widziała na swoim turystycznym szlaku brzydszą świątynię katolicką (wewnątrz). Podobało mi się natomiast, że wszystkie inne obiekty były czytelnie opisane w jednakowym stylu, stanowiły uporządkowaną całość.
   
 3. Dodany przez sarnass1 dnia 2010-03-27 18:57:32
  Tak to jest przepiękne miejsce byłam w Licheniu naprawdę jest co podziwiać -pozdrawiam :)