Wskazówka
Portal zobacz-swiat.pl udostępnia kanały RSS z waszymi relacjami z podróży. Szczegóły.
Logowanie
Login:
Hasło:
Załóż konto
Zapomniałeś hasła?
MIEJSCE - "Krynica Morska - przygoda pod namiotem"
Miejsce należy do wyprawy "Morze i Mazury - 2 w 1"
Ilość odsłon: 99
Dodany przez Arek 2009-07-20 20:23:51
Państwo:Polska
Kontynent:Europa
Kategoria:Miejsce

Pobyt w Krynicy Morskiej trwał tylko trzy dni, ale były to naprawdę trzy dni odpoczynku. Ze względu na brak wolnych miejsc na kwaterach które wcześniej obdzwoniłem postanowiliśmy wybrać się pod namiot (był to nasza pierwsza wyprawa pod namiot). Było super. Dodatkowo trzeba podkreślić, że dopisała nam pogoda. Przez trzy dni świeciło non stop słońce, a noce były bardzo ciepłe.

Plaża w Krynicy Morskiej jest dość szeroka i oczywiście piaszczysta. Szczerze mówiąc, takiego piasku jak nad naszym Bałtykiem nie spotkałem jeszcze nad żadnym morzem. Na plaży bardzo dużo ludzi, ale nie na tyle zeby było ciasno. Po wejściu do wody byłem dosyć zaskoczony, ponieważ okazała się ona dosyć ciepła.

Pole namiotowe

Namiot rozstawiliśmy na campingu nr 71. Znajduje się on nad samym morzem, co w przypadku Krynicy Morskiej jest raczej rzadko spotykane. Wiele kwater i pól namiotowych znajduje się nad Zalewem Wiślanym, czyli około 1,5 km od morza. Warunki na polu były bardzo dobre.

Miasto

Krynica Morska jest dość małym miasteczkiem, ale ciężko jest się w nim nudzić, ponieważ jest w nim bardzo wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i starszych wczasowiczów. Centrum miasteczka położone jest nad Zalewem Wiślanym. Główną atrakcją jest molo na wodach zalewu z którego odpływają statki zabierające turystów na rejsy widokowe.

Zapraszam do galerii miejsca w której zamieściłem kilka zdjęć z plaży.

(6 głosów , średnia 5)
Zagłosuj:
Dodaj komentarz Poleć znajomemu
  1. Dodany przez Anonim dnia 2009-10-05 20:04:55
    Camping71 w Krynicy M jest super byliśmy tam już kilka razy
     
  2. Dodany przez Anonim dnia 2009-07-24 19:15:34
    Super fotki