Władysławowo - wakacje nad Bałtykiem

W tym roku na wakacje wybraliśmy nadmorskie Władysławowo. Muszę przyznać, że byłam w tym mieście już któryś raz i w ogóle mi się ono nie nudzi.

Cóż mogę napisać o Władku? Na pewno nie jest to miasto dla osób szukających spokoju i wyciszenia. Jest to miejsce dla wszystkich szukających fajnych wakacji, lubiących duże skupiska ludzi, lubiących wyjść w miasto wieczorem.

 

Co ciekawe miasto to sprawdza się również w przypadku wakacji z dzieciakami. Jeżeli macie malucha w wózku dużym plusem są drewniane podesty/chodniki na plażach, które w znacznym stopniu ułatwiają poruszanie się tymi wehikułami. Jeżeli macie starsze pociechy to również moc atrakcji na każdym kroku pozwoli na zapełnienie czasu w całym zakresie.

Władysławowo jest miejscowością położoną bezpośrednio nad Bałtykiem, jak również nad zatoką Pucką. W jego obszarze znajduje się wiele plaż od szerokich piaszczystych, po wąskie położone o podnóża klifu. W samym mieście jest bardzo dużo miejsc w których znajdziecie nocleg. Również z wyżywieniem nie ma problemu.

Jeżeli chodzi o zwiedzanie o polecam wejście na taras widokowy w samym centrum, port, centrum miasta. Do zwiedzania jest również wiele innych atrakcji takich jak aquapark, park dinozaurów i liczne atrakcje w stylu dom do góry nogami, wystawa motyli itp.

Dużym plusem Władysławowa jest również bliskość półwyspu Helskiego, który sam w sobie jest atrakcją i może być celem całodniowej wycieczki.

Do zobacznenia we Władku :)

GALERIA

K2_READ 4770 K2_TIMES K2_LAST_MODIFIED_ON MONDAY, 11 SEPTEMBER 2017 12:48
Top